ido, budo, gestaş

İstanbul – Bursa Deniz Otobüs BUDO Feribot Seferleri

admin tarafından 2 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve 5 yorum yapıldı.

budo

İstanbul (Kabataş) – Bursa (Mudanya) Deniz Otobüsü BUDO Sefer Saatleri

  • 18.05.2015 – Pazartesi 16:30/18:00 / 20:00 / 21:30
  • 19.05.2015 – Salı 08:00 / 10:45 / 12:30 / 14:30 / 16:30 / 18:00 / 20:00 / 21:30
  • 20.05.2015 – Çarşamba 08:00 / 10:45 / 12:30 / 14:30 / 16:30 / 18:00 / 20:00 / 21:30
  • 21.05.2015 – Perşembe 08:00 / 10:45 / 12:30 / 14:30 / 16:30 / 18:00 / 20:00 / 21:30
  • 22.05.2015 – Cuma 08:00 / 10:45 / 12:30 / 14:30 / 16:30 / 17:45 / 19:15 / 21:00 / 22:15
  • 23.05.2015 – Cumartesi 08:00 / 10:45 / 12:30 / 14:30 / 16:30 / 17:45 / 19:15 / 21:00 /22:15
  • 24.05.2015 – Pazar 08:00 / 10:45 / 12:30 / 14:30 / 16:30 / 17:45 / 19:15 / 21:00 / 22:15
  • 25.05.2015 – Pazartesi 08:00 / 10:45 / 12:30 / 14:30 / 16:30 / 18:00 / 20:00 / 21:30
  • 26.05.2015 – Salı 08:00 / 10:45 / 12:30 / 14:30 / 16:30 / 18:00 / 20:00 / 21:30
  • 27.05.2015 – Çarşamba 08:00/  10:45 / 12:30 / 14:30 / 16:30 / 18:00 / 20:00 / 21:30
  • 28.05.2015 – Perşembe 08:00 / 10:45 / 12:30 / 14:30 / 16:30 / 18:00 / 20:00 / 21:30
  • 29.05.2015 – Cuma 08:00 / 10:45 / 12:30 / 14:30 / 16:30 / 17:45 / 19:15 / 21:00 / 22:15
  • 30.05.2015 – Cumartesi 08:00 / 10:45 / 12:30 / 14:30 / 16:30 / 17:45 / 19:15 / 21:00 / 22:15
  • 31.05.2015 – Pazar 08:00 / 10:45 / 12:30 / 14:30 / 16:30 / 17:45 / 19:15 / 21:00 / 22:15

Bursa (Mudanya) – İstanbul (Kabataş) Deniz Otobüsü BUDO Sefer Saatleri

  • 18.05.2015 – Pazartesi 17:00 / 19:00 / 21:30
  • 19.05.2015 – Salı 07:00 / 09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00 / 17:00 / 19:00 / 21:30
  • 20.05.2015 – Çarşamba 07:00 / 09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00 / 17:00 / 19:00 / 21:30
  • 21.05.2015 – Perşembe 07:00 / 09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00 / 17:00 / 19:00 / 21:30
  • 22.05.2015 – Cuma 07:00 / 09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00 / 17:00 / 18:45 / 20:00 / 21:30
  • 23.05.2015 – Cumartesi 08:00 / 09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00 / 17:00 / 18:45 / 20:00 / 21:30
  • 24.05.2015 – Pazar 08:00 / 09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00 / 17:00 / 18:45 / 20:00 / 21:30
  • 25.05.2015 – Pazartesi 07:00 / 09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00 / 17:00 / 19:00 / 21:30
  • 26.05.2015 – Salı 07:00 / 09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00 / 17:00 / 19:00 / 21:30
  • 27.05.2015 – Çarşamba 07:00 / 09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00 / 17:00 / 19:00 / 21:30
  • 28.05.2015 – Perşembe 07:00 / 09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00 / 17:00 / 19:00 / 21:30
  • 29.05.2015 – Cuma 07:00 / 09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00 / 17:00 / 18:45 / 20:00 / 21:30
  • 30.05.2015 – Cumartesi 08:00 / 09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00 / 17:00 / 18:45 / 20:00 / 21:30
  • 31.05.2015 – Pazar 08:00 / 09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00 / 17:00 / 18:45 / 20:00 / 21:30

Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.  / Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

BursaRay İşletme Merkezi, 16130 Odunluk Mahallesi İzmir Yolu Nilüfer, Bursa Türkiye

Ulaşım Hattı: 444 99 16   Tel: +90 (224) 452 52 44   Faks: +90 (224) 452 52 43   E-Posta: burulas@burulas.com.tr

Haftaiçi Budo Seferleri
Kabataş’tan (İstanbul) Mudanya’dan (Bursa)
08:30 07:00
11:30 11:00
15:30 15:00
17:30*
18:45 18:30
20:00*
21:15* 21:15*
* Sadece Cuma günleri yapılır.
Seyahat Süresi 1 Saat 50 Dakika’dır.

 

Haftasonu Budo Seferleri
Kabataş’tan (İstanbul) Mudanya’dan (Bursa)
09:00 09:00
11:30 12:00
15:00 16:00
17:30*
18:30 18:30
20:00*
21:30 21:00
* Sadece Pazar günleri yapılır.
Seyahat Süresi 1 Saat 50 Dakika’dır.

 İstanbul(Kabataş) – Bursa(Mudanya) Deniz Otobüsü BUDO Yolcu Bileti Ücretleri

Tam Bilet 18,00 TL
Öğrenci (6-24) 14,00 TL
Gazi – Şehit Yt. 14,00 TL
Engelli 14,00 TL
Çocuk 14,00 TL
Basın 14,00 TL
65 yaş ve üzeri 14,00 TL
Çocuk (0-6) Koltuk işgal etmeyen 0-6 yaş aralığındaki çocuk

Önemli Notlar:

  • Koltuk sahibi olmamak koşulu ile ücretsiz seyahat edecek çocuk (0 – 6 yaş) sayısı yetişkin sayısı ile sınırlıdır. Yolculuk yapacak 0 – 6 yaş aralığındaki çocuklardan her birine refakat edecek bir yetişkin bulunuyorsa ücret tahsil edilmez.
  • Yetişkin sayısından fazla seçilen çocuklar (0 – 6 yaş) Diğer Çocuk fiyat tarifesi üzerinden 4 TL indirimli bilet düzenlenir ve koltuk verilir.
  • Bilet değişikliği yapmak isteyen yetişkinler refakat ettiği çocuklarla birlikte seferlerini değiştirebilir.
  • İndirimli bilet sahipleri terminal görevlilerine indirim belgelerini ibraz etmekle yükümlüdür. İndirimli geçiş belgesinin gösterilmemesi durumunda, yolcu gişeye yönlendirilecek ve yetişkin bilet ile indirimli bilet arasındaki fark tahsil edilecektir.

Rezervasyon ve Bilgi için

Telefon : 444 99 16 veya budo.burulas.com.tr adresinden rezervasyon yapabilirsiniz …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...
Benzer Yazılar
Yorumlar ( 5 )
  1. […] Bursa’dan Mudanya BUDO iskelesine otobüslerle gelen gaziler, saat 09.30′da Mudanya’dan hareket etti. Körfezi gezecek olan gaziler, Armutlu, Fıstıklı ve Kumla’dan sonra saat 16: 00′da Mudanya’ya dönecek. Piyanist eşliğinde eğlenen gazilere hazırlanan kumanyalar ikram edildi. Budo seferleri […]

  2. […] Bursa’dan Mudanya BUDO iskelesine otobüslerle gelen gaziler, saat 09.30′da Mudanya’dan hareket etti. Körfezi gezecek olan gaziler, Armutlu, Fıstıklı ve Kumla’dan sonra saat 16: 00′da Mudanya’ya dönecek. Piyanist eşliğinde eğlenen gazilere hazırlanan kumanyalar ikram edildi. Budo seferleri […]

  3. […] Eğitim ve Denetim Birimi tarafından organize edilen Bursaray İstasyonlarında, Budo İskelelerinde, Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde ve işletme sahaları içinde […]


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır. Serhat Özçelik
Tema: Sipsi V2